RUDAMINOS KULTŪROS CENTRO
LAVORIŠKIŲ SKYRIUS

Mūsų vaidmuo yra skatinti ir išlaikyti kultūrą bei meno veiklą Lavoriškių rajone. Kaip Lavoriškių kultūros skyrius, turime puikią galimybę atspindėti ir skatinti kultūrą bei meną savo regione. Svarbiausia, kad mūsų veikla atspindėtų vietos bendruomenės poreikius ir norus.

Kaip Lavoriškių kultūros skyrius, mes galime didžiuotis daugybe svarbių aspektų, kurie gali stiprinti vietos bendruomenę ir praturtinti kultūrinį gyvenimą. Štai keletas sričių, kuriomis galėtumėte didžiuotis:

1.Vietos kultūros skatinimas: Mūsų skyrius gali didžiuotis tuo, kad skatina ir palaiko vietos kultūrą, puoselėja tradicijas ir skleidžia vietos istoriją bei paveldą.
2. Edukacinės programos: Kurios skatina žmones domėtis ir mokytis kultūros, galime didžiuotis tuo, kad prisidedame prie švietimo ir kultūrinės sąmonės formavimo.
3.Bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis: Mes sėkmingai bendradarbiaujame su kitomis organizacijomis ir partneriais, tai galime vertinti kaip savo darbo rezultatą ir didžiuotis tuo, kad kuriame bendrą kultūrinę aplinką.
4.Bendruomenės integracija: Musų veikla prisideda prie bendruomenės integracijos, skatina įvairių amžiaus grupių ir visų socialinių sluoksnių dalyvavimą, tai yra svarbus aspektas, kuriuo galime didžiuotis.
Previous slide
Next slide

DAILĖS BŪRELIS

    „SPALVOTAS PASAULIS“     

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Lavoriškių skyriuje veikia meno būrelis, kuriame kūrybingi vaikai yra skatinami parodyti ir išlaisvinti savo kūrybiškumą.

Dailės būrelio „Spalvotas pasaulis“ užsiėmimuose dalyviai drąsiai dirba su įvairiomis tapybos technikomis, mokosi būti kūrybingais, nebijoti kurti ir pasitikėti savimi, mėgautis meno kūrinių ir kūrimo procesu. Dailės būrelis yra skirtas vaikams nuo 8 iki 12 metų. Dalyviai savo užduotis atlieka per pratybas ir meninius žaidimus tiek grupėse, tiek individualiai.

VADOVĖS:

Krystyna Taraškevič

Irena Ruban

 

 

 

Džiaugiuosi, kad gyventojai aktyviai dalyvauja organizuojamoje veikloje; Bendradarbiaujame ne tik su vietinėmis įstaigomis, bet ir kitais mūsų RKC skyriais. Norėčiau, kad galėčiau įgyvendinti visus savo planus ir jdėjas, kurių tikrai man netrūksta. Pažadame didinti kultūros centro veiklos efektyvumą, skatinti jaunimą dar aktyviau dalyvauti mūsų kultūriniame gyvenime.
Aleksandra Olszewska
Skyriaus administratorė

RKC Lavoriškių skyriaus kontaktai

Adresas: Liepos g. 9-3, Lavoriškių k., Vilniaus rajonas, Lietuva (Kaip mus rasti?)
Darbo laikas: II-V 11:00-20:00, VI 11:00-18:45
Pietų pertrauka: 15:00-15:45

Administratorė: Aleksandra Olševska
Telefono numeris: +370 687 14 774
Elektroninis paštas: lavoriskes@rudaminoskultura.lt

Meno kolektyvai