Previous slide
Next slide

Kasdien dirbame vardan mūsų bendruomenės, organizuodami renginius, valstybinių švenčių minėjimus, edukacijas ir pan. Stengiamės, kad laikas kultūros centre būtų praleistas kokybiškai, o kuriamos iniciatyvos neštų papildomą vertę.

Edukacijos
Rengiame edukacijas suagusiems ir vaikams. Jų metu lavinami kūrybiniai,
analitiniai, individualaus ir darbo komandoje gebėjimai. Kuriami rankdarbiai, dekoracijos, atliekamos įvairios komandos sutelktumo užduotys.

Svarbiausias, jaukiausias ir nuotaikingiausias metų renginys –  Šeimos šventė

Jautrius eilėraščius apie šeimą paruošė ,,Darbščiųjų bitučių“ būrelio vaikai. Scenoje gražiai pasirodė Šumsko kultūros centre veikianti vokalinė grupė „Nuta“. Senjorų klubas iš RKC atvyko į renginį su nuotaikingomis dainomis. Prieš gausią publiką koncertavo ir Patrycja Luščinska bei Enrique Santos. Publika šiltai sutiko scenoje kapelą “Kawalerów Podwileńskich“.
Po koncerto visi patraukė į aikštę prie Kultūros centro, kur suaugusieji galėjo išsikepti gardžių dešrelių, o susirinkusių vaikų laukė staigmena: animatorius, muilo burbulai ir cukraus vata.

Previous slide
Next slide
Džiaugiuosi, kad turime labai gerą ir draugišką kolektyvą. Smagu, kad esame viena komanda dirbanti vardan bendro tikslo. Apjungę pajėgas, galime pasiūlyti kokybišką bei įvairų pramogų bei edukacijų spektrą mūsų bendruomenės nariams. Norėčiau, kad mūsų Kultūros Centrą lankytų kuo daugiau žmonių. Pagrindinė vizija, kad kiekvienas lankytojas galėtų prisidėti prie bendrų iniciatyvų kūrimo bei įgyvendinimo.
Česlava Žilinskaja
Skyriaus administratorė

Savičiūnų skyriuje yra treniruoklių sporto salė

kuri priklauso Vilniaus rajono sporto centrui.

Vilniaus rajono sporto centro pagrindiniai veiklos tikslai – organizuoti ir vykdyti neformalųjį švietimą, sportinę veiklą. Per sportą skatinti jaunimo ir suaugusiųjų saviraišką, ieškoti talentingų sportininkų, galinčių deramai atstovauti Vilniaus rajono savivaldybei Lietuvos ir tarptautinėse varžybose, sporto renginiuose, sudaryti sąlygas jaunimui ir suaugusiems užsiimti fizinių ugdymui, sveika gyvensena, ugdyti aukšto meistriškumo sportininkus.

SPORTO SALĖS VADOVAS:

Valdemar Balukonis

KONTAKTAI:

+37067534268

Valdemarasbalukonis@gmail.com

RKC Savičūnų skyriaus kontaktai

Adresas: Gėlių g. 1, Savičiūnų k., Vilniaus rajonas, Lietuva (Kaip mus rasti?)
Darbo laikas: II-V 11:00-20:00, VI 11:00-18:45
Pietų pertrauka: 15:00-15:45

Administratorė: Česlava Urinovič
Telefono numeris:+370 671 32 969
Elektroninis paštas: saviciunai@rudaminoskultura.lt