Previous slide
Next slide

Šokių kolektyvas „Kropelki” veikia Marijampolio kultūros centre nuo 1998 metų.  Kolektyvo įkūrėja buvo Kristina Skolznieva, o daugiau nei 20 metų artistine globėja ir choreografe yra Kristina Voleiko.

Šokių kolektyvą „Kropelki” sudaro daugiau nei 60 narių, kurie šoka 3-jose amžiaus grupėse. Kolektyvo repertuaras įvairus, jį sudaro ne tik lenkų ir lietuvių liaudies šokiai, bet ir kitų pasaulio tautų stilizuoti šokiai.

„Kropelki” aktyviai dalyvauja visuose Marijampolio kultūros centro organizuojamuose renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, labdaros koncertuose ir kitose šventėse. Kolektyvas dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose: Lenkijoje, Latvijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje ir Vengrijoje.

Kolektyvo nariams svarbi labai yra draugystė, tarpusavio pagarba ir meilė šokiui. Šokėjos žino, kad siekiant kažko reikia tai daryti su aistra, širdimi ir atsidavimu. Vyriausia merginų grupė kiekvienais metais lavina įgūdžius, kelia artistiškumo lygį ir įgauna daugiau pasitikėjimo savimi. Mažiausia kolektyvo grupė, 3 – 8 metų vaikai, noriai pažįsta lenkiškus šokius ir liaudiškus žaidimus. Vadovės tikslas yra įskiepyti meilę folklorui ir atrasti šokio svarbą kultūriniame visuomenės gyvenime.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru