Previous slide
Next slide

LIAUDIES ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „HAŁAS“

Jaunimo liaudies šokių kolektyvas „Halas”, veikiantis Juodšilių kultūros centre, tai ne tik šokių ir dainavimo kolektyvas, bet visų pirma tai didelė šeima, kuri demonstruoja savo sugebėjimus konkursuose, šokių festivaliuose ir kituose kultūriniuose renginiuose Lietuvoje ir už jos ribų.  Liaudies šokių kolektyvas ,,Halas“ dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose: Lenkijoje, Latvijoje, Bulgarijoje, Ispanijoje ir Vengrijoje. Kolektyvo vadovė ir globėja yra Kristina Voleiko.

Kolektyvas įkurtas 2010 metais ir jį sudaro 20 šokėjų. Jų repertuaras – tai Lenkijos tautiniai ir regioniniai šokiai, bei kitų tautų šokiai. Kolektyvas organizuoja įvairias ekskursijas, išvykas bei kalendorines šventes, kurios skatina geriau pažinti kolektyvo narius.

Dalyvavimas kolektyve moko šokėjus darbo grupėje, punktualumo, atsakomybės ir kruopštumo atliekant užduotis. Supažindina jaunimą su liaudies kultūra ir yra gera aktyvaus laisvalaikio alternatyva. Grupės devizas: 

„Hałas hałasuje i pięknie tańcuje!”.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko   

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru

Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS „BOROWIANKA“

Vokalinis ansamblis ,,Borowianka“, veikiantis Juodšilių kultūros centre, debiutavo 1989 metais. Ansamblio vadovas – Kazimiež Moroz. Šiandienai kolektyvą sudaro 9 nariai. Savo veikla ansamblis puoselėja ilgalaikias lenkų tradicijas. Ansamblio nariai – tautinių mažumų atstovai, todėl savo muzikine veikla stengiasi pajungti visas Vilniaus krašto kultūras. Kolektyvas sėkmingai dalyvauja įvairiuose Vilniaus rajono renginiuose, koncertuose ir festivaliuose.

VADOVAS:

Kazimiež Moroz

KONTAKTAI:

+37068540142

morozkazik@mail.ru

VOKALINIS – INSTRUMENTALINIS ANSAMBLIS

„KRYZYS BAND“

Vokalinis-instrumentalinis ansamblis ,,Kryzys Band”, veikiantis Juodšilių kultūros centre, debiutavo 2012 m. Ansamblio vadovas – Kazimiež Moroz. Kolektyvą sudaro 4 muzikantai, grojantys gitara, būgnais, sintezatoriumi ir akordeonu. Kolektyvo nariai turi didelę patirtį muzikinėje, estradinėje ir koncertinėje veikloje. Ansamblio nariai yra įkvėpti 70-ųjų metų muzika, todėl stengiasi ją atgaivinti ir reprezentuoti savo žiūrovams. Kolektyvas sėkmingai dalyvauja įvairiuose Juodšilių ir Vilniaus rajono renginiuose.

VADOVAS:

Kazimiež Moroz

KONTAKTAI:

+37068540142

morozkazik@mail.ru