Previous slide
Next slide

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „ISKRY”

Šokių kolektyvas „Iskry“ įsikūrė 2014 metais. Kolektyvą sudaro jaunimas iš Mickūnų miestelio ir aplinkinių kaimų, daugiausiai tai buvę/esami Mickūnų gimnazijos moksleiviai.

Šokių kolektyvo „Iskry“ poros dalyvauja šokių turnyruose ir laimi prizines vietas. 2016 metais viena iš porų (Božena Čepulkovska ir Tomaš Kirkevič) laimėjo I vietą 3-iame lenkiškų tautinių šokių turnyre „O Palmę Wileńszczyzny“.

Didžiausi šokių kolektyvo pasiekimai – tai 2015 metais iškovota I vieta šokių kolektyvų konkurse „Rytmy Wileńszczyzny” ir III vieta Lenkijoje, Varšuvoje pirmą kartą vykusiame polonezo konkurse.

Šokių kolektyvas „Iskry“ šoka lenkų liaudies šokius, savo repertuare turi taip pat lietuviško, Vilnijai būdingo folkloro. Speciali šokių kolektyvo sukurta programa „Wileńskie Kaziuki” yra ypatingai mėgiama žiūrovų. „Iskry“ su šia programa aplankė daug Lenkijos miestų, tarp jų Zgežą, Gožuvą, Stargardą 2016 metais, Dobre Miasto ir Jezioranus 2017 m.

Kasmet šokių kolektyvas „Iskry“ dalyvauja rajono organizuojamose šventėse, tarp jų derliaus šventėje, joninių ir žolinių šventėse ir patriotiniuose minėjimuose.

VADOVĖ:

Beata Bužinska

KONTAKTAI:

+370 65 280 662

Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS „PRZYJACIELE“

Ansamblis „Przyjaciele“ veikia nuo 2011 metų. Ansamblio įkūrėjas yra Edvard Tomaševič. Nuo 2016 metų, gruodžio mėnesio ansamblis yra oficialiai užregistruotas RKC Mickūnų kultūros skyriaus centre, nuo šiol grupės vadovas ir muzikinis vadovas yra Henrik Boguševič.

2016 metų spalio mėnesį ansambliui sukako 5 metai. Grupę sudaro 14 žmonių, 10 moterų ir 4 vyrai. Grupės nariai yra nuo 50 metų, bet su mielu noru priimtu į savo ratą ir jaunesnių žmonių, ansamblis plečiasi ir visada maloniai laukia norinčių prie jų prisijungti. Ansamblis džiugina mus vis naujomis dainomis bei turtingu repertuaru. Dainuoja ne tik liaudiškas dainas, bet ir patriotines, bažnytines ir religines. Tai pat stengiasi mus pradžiuginti eilėraštukais arba trumpom istorijom. Ansamblis „Przyjaciele“ dainuoja ne tik lenkiškai, lietuviškai, rusiškai, baltarusiškai, bet ir ukrainietiškai. Grupė yra žinoma ne tik Vilniaus rajone, bet tai pat kitose rajonuose ir Lenkijoje. Ansamblis ne vieną kartą yra koncertavęs Lenkijoje. 

VADOVAS:

Henrik Boguševič

KONTAKTAI: 

+370 68 364 151