Previous
Next

VOKALINIS ANSAMBIS “KRESOWY PLOMIEŃ

Ansamblis įkurtas: 2002 m.

Ansamblis „Kresowy płomień” buvo įkurtas 2002 m. rugsėjo 25 d. Zujūnų gyventojų iniciatyva – būtent jie ir sudaro pagrindinę kolektyvo dalį. Kolektyvas atlieka Vilniaus krašto apylinkių liaudies ir estrados dainas. Atlikėjai aktyviai dalyvauja organizuojamuose renginiuose, dažnai koncertuoja Lenkijoje, turi nemažai apdovanojimų. Po 4 metų pertraukos 2015 m. liepos 6 d. – karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga – Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Zujūnų skyriuje atsinaujinęs kolektyvas vėl koncertavo vietos gyventojams bei svečiams.

REPERTUARAS:

lenkų liaudies dainos

VADOVĖ:

Ilona Jurevič

FOLKLORO ANSAMBLIS „VERDENĖ“

Ansamblis įkurtas 1987 m.

Folkloro ansamblis „Verdenė“ susikūrė 1987 metais. Grupės nariai, trokštantys mokytis ir plėtoti senąsias lietuviškas tradicijas, savo kūryboje ypač akcentuoja svarbius šeimos gyvenimo įvykius. Per ansamblio gyvavimo laikotarpį sukauptas solidus repertuaras – apie 230 senųjų dainų (dzūkų ir aukštaičių kalendorinės švenčių, vestuvinės, meilės, darbo dainos, sutartinės), 30 patriotinių-tautinių, virš 20 romansų, 10–15 giesmių, šokta daugiau nei 40 ratelių bei šokių. Kolektyvo nariai ne tik dainuoja, bet ir groja skudučiais, dūdelėmis, kanklėmis. Ansamblis dalyvauja daugelyje renginių, be to, pats dažnai organizuoja kalendorinių, valstybinių švenčių minėjimus. Kasmet, pradedant 1992 m., kolektyvas dalyvauja folkloro festivalyje „Skamba skamba kankliai“, taip pat koncertuoja ne tik įvairiuose Lietuvos kampeliuose, bet ir užsienyje – Lenkijoje, Baltarusijoje, Olandijoje.

REPERTUARAS:

lietuvių senosios, patriotinės-tautinės dainos; romansai, giesmės, rateliai.

VADOVĖ:

Rasa Kauzonaitė

 qq

VYRŲ VOKALINIS ANSAMBLIS ,,SENI DRAUGAI“

Ansamblis įkurtas 1960 m.

1960 m. rugsėjo mėnesį Buivydiškių žemės ūkio technikumo dėstytojai susibūrė į kvartetą, kuriam vadovavo Algis Vaitkus. Po metų kvartetas peraugo į ansamblį ir per 18 metų laikotarpį dalyvavo gausybėje apžiūrų, įvairiuose renginiuose, konkursuose, radijo ir televizijos laidose. 1996 m. ansambliui vadovauti pradėjo dabartinis vadovas, kompozitorius Petras Garšva, harmonizavęs, aranžavęs bei kūręs daugelį ansamblio atliekamų dainų. Vadovaujant P. Garšvai laimėta ne viena prizinė vieta: televizijos laidose, „Sidabrinių balsų“ konkurse, respublikinių švenčių minėjimuose. Vokalinis ansamblis „Seni draugai“ dažnai koncertuoja įvairiuose renginiuose ir bažnytinėse pamaldose.

REPERTUARAS:

lietuvių liaudies, bažnytinės, patriotinės dainos.

VADOVAS:

Petras Garšva