Valentino širdis. Edukacinis užsiėmimas Rudaminoje

Vasario 14 dieną visi įsimylėjėliai turėjo savo šventę – Šv. Valentino dieną. Šią dieną visi skubėjo pamaloninti savo mylimus žmones gėlėmis ir gražiomis dovanomis. Taip pat mylimą žmogų buvo galima nudžiuginti savo rankomis padarytomis dovanėlėmis.
               Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras Valentino dienos proga vasario 14 d. pakvietė į edukacinį užsiėmimą „Valentino širdis“.
               Užsiėmimas susilaukė didelio susidomėjimo. Dalyvavo daugiau nei dvidešimt vaikų ir jų tėvų ir net senelių. Užsiėmimą vedė Renata Utovka. Užsiėmimo metu dalyviai turėjo užduotį pasigaminti širdelės formos raktų pakabuką.
               Reikalingus įrankius ir medžiagas vaikai gavo iš dirbtuvių organizatoriaus rankų. Kiekvienas dalyvis iš veltinio karpė širdeles, paskui jas siuvinėjo karoliukais, blizgučiais ar nėriniais. Tada šios širdelės buvo susiūtos. Į kiekvienos širdelės vidų buvo įdėtas sinteponas, kad širdys būtų išgaubtos formos. Tada prie tokios širdelės buvo pritvirtintas pakabukas. Taip buvo sukurtas gražus raktų pakabukas.
               Šios dirbtuvės suteikė  didžiulį džiaugsmą visiems dalyviams. Kūrybinio proceso metu kiekvienas galėjo išreikšti savo idėjas, susitelkti į savo fantazijas. Vaikai su dideliu entuziazmu puošė savo veltines širdeles ir labai džiaugėsi, kai, nepaisant visų sunkumų, pavyko pagaminti savo gaminius. Ne visi dalyviai, ypač berniukai, mokėjo siūti ar siuvinėti. Vaikai džiaugėsi, kad šiuos mielus gaminius galėjo parsinešti į namus.
               Užsiėmimo metu vyravo labai draugiška atmosfera. Visų nuotaika buvo gera, todėl dažnai girdėjosi juokas. Vaikai džiaugėsi ne tik galimybe patiems pasidaryti dovaną mylimam žmogui, bet ir pabendrauti su bendraamžiais.
               Organizatoriai labai džiaugiasi, kad tokia veikla praplėtė akiratį, suteikė visiems daug malonumo ir didelę dozę gerų emocijų.
               Dirbtuves organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, vadovaujamas Violetos Cereškos.