Vaiko šypsena turi nuostabią galią

Kažkas kartą yra pasakęs: „Vaiko šypsena turi nuostabią galią – išsklaido visus juodus debesis ir neįmanoma į ją neatsakyti šypsena“. Negalima su tuo nesutikti. Kiekvienas, birželio 1 d. atėjęs į renginį Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre galėjo nesunkiai įsitikinti, kad ši mintis yra teisinga. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, vadovaujamas Violetos Cereškos, pakvietė vaikus į renginį „Linksma atrakcijų miestelį“.

Tą dieną vaikų laukė gausybė atrakcijų ir staigmenų. Pramogų ištroškusius vaikus pasitiko išradingi animatoriai, su kuriais jie nukeliavo į linksmybių šalį. Vaikai galėjo pramogauti Batutų parke, linksmai ir nerūpestingai šokti Judėjimo ir šokio erdvėje. Įdomią pramoginę programą parengė Ineta Dubininkaitė, kuri mokė įvairių šokių vaikus ir jų tėvelius. Visi puikiai praleido laiką žaisdami su balionais. Ištroškusiems mankštos buvo skirta Sporto ir žaidimų erdvė. O tie, kurie mieliau leidžia laiką ramiai ir naudingai, galėjo pasimokyti papuošalų gamybos paslapčių ir pagaminti sau papuošalą. O kokios vaikų šventė piešimo ant veido ir laikinų tatuiruočių darymo, kurias per šventę išdidžiai demonstravo mažieji. Linksmybes lydėjo nuotaikinga muzika.

            Organizatoriai žino, kad vaikai mėgsta įvairius saldumynus. Tad per šventę jų tikrai netrūko.

Šventė tikrai praėjo puikiai! Diena buvo kupina staigmenų, visi buvo geros nuotaikos. Kad vaikams šventė patiko, liudijo iš jų sklindantis džiaugsmas ir šypsenos veiduose. Tą dieną visi puikiai praleido laiką. Niekas nenorėjo eiti namo. RKC ir skyrių darbuotojai buvo patenkinti, kad tokią gražią saulėtą pirmąją vasaros dieną galėjo pradžiuginti vaikus.

Susitikti su vaikais atvyko garbūs svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėja Agnė Andrulionė, Vilniaus rajono savivaldybės kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Karolina Petrusevič ir Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorė Violeta Cereška. Svečiai Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga pasveikino visus mažylius ir palinkėjo, kad vaikystės laikotarpis atneštų daug teigiamų potyrių, o jų veiduose visada žydėtų šypsena, kiekviena diena pripildytų jų gyvenimą žavingais nuotykiais, kupinais įkvepiančių įvykių ir nuotykių.

Vaikų šventę organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras, bendradarbiaujant su jo filialais.

Organizatoriai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei ir Rudaminos seniūnijai už paramą organizuojant šventę ir teikiant džiaugsmą visiems vaikams, gyvenantiems šiame žavingame miestelyje šalia Vilniaus.