Šį penktadienį įvyko pirmasis užsiėmimas, kurio metu mažieji kūrėjai piešė, kūrė, susipažino vieni su kitais ir smagiai leido laiką kūrybiškoje aplinkoje. Džiaugiamės sulaukę susidomėjimo ir linkime vaikams daug įkvėpimo, spalvų bei kūrybinių atradimų!
















































