Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras turi naują logotipą

Vasario 26 d., penktadienį, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras savo Facebook paskyroje paskelbė, kad atnaujina įmonės logotipą. Naujasis prekės ženklas išsiskiria moderniu dizainu, specialiai parinktų spalvų deriniu bei kuria kultūros centro autentiškumą.

Kultūros centro direktorė Violeta Cereška paskelbė, kad naujo prekės ženklo kūrimą paskatino noras išsiskirti iš masės, perduoti patrauklią ir prasmingą kultūros centro veiklą atitinkančią žinutę tikslinei auditorijai. „Matome, kokią pažangą padarė Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuo 2013 metų, kai tik buvo atidarytas. Tada neturėjome galimybės sau leisti patobulinti reprezentatyvų įstaigos simbolį, o šiandien atsiradęs pasiūlymas iš Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studentų, mus nudžiugino. Jų modernaus dizaino logotipas didins lankytojų susidomėjimą, plės žinomumą“.

Pasak direktorės, naujasis reprezentatyvus prekinis ženklas padės pritraukti naujų menininkų, bei parodys, kad kultūros centras yra ne tik pastatas, bet ir kupina idėjų, laisvalaikio pramogų bei edukacines programas kurianti įstaiga.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras – tai moderni, tenkinanti kultūrinius gyventojų poreikius, puoselėjanti tautines, etnines ir vietos tradicijas, profesionalaus ir mėgėjų meno sklaidą, laisvalaikį, edukacinius užsiėmimus ir pramogas organizuojanti, meninio ir kultūrinio ugdymo įstaiga.

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras maloniai kviečia visus susipažinti su savo naujai pakeistu logotipu Facebook’o profilyje ,,Rudaminos Daugiafunkcinis kultūros centras – RKC’’ https://www.facebook.com/Rudaminos DKC taip pat internetinėje svetainėje www.rudaminoskultura.lt