Pyragų diena Rudaminoje

               Lapkričio 6-ąją Lietuvoje yra švenčiama Pyragų diena. Šią dieną kiekvienas gali išsikepti pyragus ir juos parduoti savo kolegoms, draugams ir pažįstamiems, o gautus pinigus paaukoti kilniems tikslams. Pyragų diena organizuojama įvairiose įstaigose, organizacijose, mokyklose ir darželiuose. Tikslas – dalintis ir padėti tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos.

               Šiais metais prie šios gražios iniciatyvos prisijungė Rudaminos kultūros centras. Tą dieną savo pyragus atnešė šios kultūros įstaigos darbuotojai, jos filialų administratoriai, o taip pat bendrovės „Vilniaus paukštynas“ atstovai tam, kad galėtų pasidalinti jais su visais atvykusiais į šią įstaigą. Norą dalyvauti Pyragų dienos šventėje pareiškė daugelis Rudaminos ir apylinkių gyventojų. Atvyko vietinių mokyklų mokiniai ir daug kitų neabejingų žmonių. Svečiai vaišinosi gardžiais pyragais, maloniai bendravo su draugais ir mielai už pasiūlytus skanėstus atsilygino pinigais įdėtais į specialiai paruoštą taupyklėlę.               Visa surinkta suma bus skirta asociacijai „Mamų unija“, remiančiai vaikus, kovojančius su onkologinėmis ligomis. Parama bus skirta priežiūros įstaigose esančių vaikų gydymo, reabilitacijos ar priežiūros išlaidoms padengti. Net ir mažas pyrago gabalėlis gali prisidėti prie puikios misijos. 

              Pyragų diena buvo puiki proga ne tik surengti jaukią šventę savo kolektyve, pabendrauti su draugais ar kolegomis, pasimėgauti saldžiais pyragais ir kitais desertais, bet ir tuo pačiu nuveikti labai vertingą darbą – palaikyti tuos, kuriems reikia mūsų pagalbos.

        Rudaminos kultūros centro direktorė Violeta Cereška nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie išreiškė norą dalyvauti Pyragų dienos šventėje ir prisidėjo įgyvendinant kilnią misiją – tiesti pagalbos ranką tiems, kuriem ji labiausiai reikalinga.