Prieškalėdinis Rudaminos kultūros centro darbuotojų susitikimas

Dar vieni metai eina į pabaigą. Jau greitai Kalėdos – pati gražiausia šventė, kurios laukia tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tai puiki proga sustoti, pamiršti rūpesčius ir maloniai praleisti laiką su šeima, draugais ar kolegomis.

Daugelis švietimo ir kultūros įstaigų belaukiant Kalėdų rengia šventinius susitikimus. Tokie susitikimai – puiki galimybė geresnei darbuotojų integracijai, puikus būdas pagerinti bendravimą kolektyve.

Šis stebuklingas laikas – Kalėdų laukimas subūrė kartu Rudaminos kultūros centro bei jo filialų darbuotojus. Gruodžio 15 dieną įvyko kalėdinis susitikimas, kuriame gausiai dalyvavo šios kultūros įstaigos ir jos filialų darbuotojai bei administratoriai.

Susitikimo dalyviai turėjo gerą progą pademonstruoti savo kūrybiškumą ir išradingumą. Kiekvienas turėjo užduotį papuošti skanius meduolius. Šios veiklos metu karaliavo maloni kūrybinė atmosfera. Spalvingu glajumi papuoštus meduolius kiekvienas galėjo parsinešti į namus ir pasidalinti su savo šeimos nariais.

Susitikimo metu buvo sukalbėta malda. Pasimeldus, visų laukė labiausiai jaudinanti ir nuoširdžiausia kalėdinių ir naujametinių linkėjimų išsakymo akimirka bei dalijimasis kalėdaičiu – harmonijos ir taikos simboliu.

Susitikimą taip pat lydėjo kalėdinės giesmės. Gražios lenkiškos kalėdinės giesmės, kurias atliko vokalinis ansamblis „Echo“ iš Rukainių, pripildė visus kalėdiniu džiaugsmu ir leido pajusti artėjančių švenčių magiją.

Kokios Kalėdos be dovanų? Kiekvienas susitikimo dalyvis loterijos būdu išrinko žmogų, kuriam turėjo įteikti anksčiau paruoštą dovaną. Iš Rudaminos kultūros centro direktorės Violetos Cereškos rankų kiekvienas šios kultūros įstaigos darbuotojas gavo gražią dovaną. Violeta Cereška padėkojo visiems už gerą darbą ir linkėjo gražių šeimyninių švenčių, tikėjimo, vilties ir meilės bei daug gėrio gyvenime. Dovana ir šilti viršininkės žodžiai visus labai nudžiugino.

Į kalėdinį susitikimą Rudaminoje atvyko taip pat garbūs svečiai. Vertėtų paminėti Editą Tamošiūnaitę – Vilniaus rajono mero pavaduotoją ir Edmundą Šotą.

„Atėjus šventėms jaučiamės sujaudinti ir galvojame apie praėjusius metus, ką gero nuveikėme ir kokių emocijų patyrėme. Šiandien puiki proga padėkoti kitam žmogui ir nusišypsoti vienas kitam. Kasdien dažnai būname užsiėmę, kartais pavargę, neturime nuotaikos. Šventės reikalingos taip pat tam, kad galėtume sustoti, nors ir akimirkai, nusišypsoti, padėkoti ir pamąstyti apie save. Svarbu rasti laiko sau ir savo artimiesiems. Žmogus yra didžiausia vertybė. O visas problemas galima išspręsti kartu“ – savo kalboje pasakė Edita Tamošiūnaitė. Artėjančių švenčių proga Rudaminos kultūros centro darbuotojams ir jų šeimoms ji palinkėjo sveikatos, meilės ir sėkmės.

Edmund Šot padėkojo už pakvietimą į Kalėdinį susitikimą. „Šiandien norėčiau palinkėti visiems laimės. Laimingas žmogus dalijasi laime ir daro kitus laimingus. Tegul visi būna sveiki. Tegul kiekvienas iš jūsų būna ištikimas šūkiui „Dievas, Tėvynė, Garbė“ – sakė Edmund Šot.

Rudaminos kultūros centro darbuotojų susitikimą lydėjo nepaprastai džiugi, draugiška ir šeimyniška atmosfera.