Muzikinė vasaros palydėjimo šventė Rudaminoje

Vasara jau eina į pabaigą. Netrukus vėl pasitiksime rudenį. Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro darbuotojai mano, kad dėl to liūdėti nereikėtų. Jų nuomone, su vasara ir šiltais orais reikėtų atsisveikinti stilingai ir smagiai. Atsižvelgiant į tai, Rudaminos gyventojai ir svečiai buvo pakviesti į tradicinę atsisveikinimo su vasara šventę – „Goodbye summer party!”, kuri rugpjūčio 25 dieną vyko Rudaminos parke.

Organizatoriai pasirūpino turininga ir įdomia menine programa. Į šventę Rudaminoje buvo pakviesti artistai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos.

Meninę programą pradėjo nuostabi grupė iš Dukšto „Bez słów“. Ši jaunimo grupė, vadovaujama Eduardo Michalkevičiaus, veikia Dukšto kultūros centre. Kolektyvas aktyviai koncertuoja įvairiuose renginiuose, organizuojamuose visoje šalyje. Grupės repertuarą sudaro įvairūs vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai lenkų, anglų ir lietuvių kalbomis.

Dar viena vakaro žvaigždė, tikra muzikinė bomba ir malonumas -grupė „Black Biceps“. „Black Biceps“ spėjo pasirodyti ne tik Europos šalyse, bet ir už Atlanto. Juos gali pamatyti grojančius ir prašmatniame vakarėlyje, ir automobilių servise, ir televizijos ekrane. Į jokius rėmus netelpantys smagių garso takelių dileriai su pučiamaisiais, gitarom, slavišku akordeonu ir būgnais. Po jų nutrūktgalviška energija slypi įdomūs ir nebanalūs tekstai, unikalios dainų tematikos. Tai šefai, gaminantys keturių stilių picą (pop-punk/rock/reggae/hip-hop) ir dalinantys greitą ritmą per visus savo pasirodymus. Black Biceps – tai šventė šventėje.

Vėliau scenoje pasirodė koverių grupė „MRIJA BAND“. „MRIJA BAND“ – tai 5 profesionalių atlikėjų grupė gyvu skambesiu iš Ukrainos, kuri savo pasirodymais demonstruoja, kad muzika yra universali kalba, jungianti žmones, kultūras ir šalis.

O tai, kas įvyko scenoje, vėliau pranoko pačius drąsiausius lūkesčius. Scenoje vyko fenomenali muzikinė puota. Puikią atmosferą šventės metu sukūrė populiari grupė „MILANO“ iš Lenkijos. Kas yra „MILANO“? Jis yra vienas iš pirmaujančių Lenkijos šokių muzikos krypties atstovų. Muzikos rinkoje grupė pasirodė 1993 metų kovą. Per trumpą laiką grupė įgijo didelį populiarumą, o laikui bėgant tapo disko polo muzikos lydere. Rudaminos scenoje grupė „MILANO“ dainavo didžiausius savo hitus – Lenkijos bigbeto legendas. Grupė turi milijonus peržiūrų, dainų ir vaizdo klipų. Grupė populiari ne tik Lenkijoje, bet ir Lietuvoje.

Tądien renginio svečiai galėjo ne tik dainuoti kartu su artistais ir šokti skambant nuotaikingai muzikai, bet ir užsukti į prekystalius bei įsigyti gardėsių ir kitų įvairių stebuklų. Suaugusieji ir vaikai čia galėjo rasti viską, ko jų širdys geidė.

Nebuvo pamiršti ir jauniausi Rudaminos seniūnijos gyventojai. Vaikai labai džiaugėsi galėdami šėlti ant įvairių batutų, žaisti su įsigytais žaislais ir mėgautis įvairiais skanėstais. Vaikų kieme mažųjų laukė įvairūs žaidimai, pvz. galima buvo pasidaryti laikiną tatuiruotę.

Tą dieną niekas neskubėjo namo. Po koncerto laukė diskoteka ir linksmybės su DJ Pavelu Markevičiumi iki ryto. Visi puikiai praleido laiką.

Šios gražaus renginio vedančiuoju buvo šaunusis Edgaras Krivelis.

Į šventę Rudaminoje atvyko taip pat garbūs svečiai. Tarp jų: LR Seimo narys Česlav Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vladislav Kondratovič, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai, Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič bei kitų Vilniaus rajono seniūnijų seniūnai.

Vladislav Kondratovič Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus vardu Rudaminos ir apylinkių gyventojams palinkėjo puikiai praleisti laiką. „Tegul visi žino, kad čia gyvena tikrai linksmi žmonės, kuriems gera nuotaika, juokas nėra svetimi. Kur skamba juokas, ten visada bus ramybė ir visi bus sveiki“, – sakė Vladislav Kondratovič.

Česlav Olševski savo ir LLRA-KŠS pirmininko Valdemaro Tomaševskio vardu pasveikino visus atvykusius į šventę Rudaminoje. Jis džiaugėsi, kad tiek daug Rudaminos seniūnijos gyventojų nusprendė savo laisvalaikį praleisti šioje šventėje ir kartu linksmai atsisveikinti su vasara.

Šios nepamirštamos šventės organizatorius buvo Rudaminos daugiafunkcis kultūros centras, vadovaujamas Violetos Cereškos. Tačiau tai nebūtų tokia sėkminga šventė, jei ne puikūs partneriai. Už finansinę paramą organizatoriai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei ir Vilniaus rajono merui Robertui Duchnevičiui, Rudaminos seniūnijai, bendrovei „Nemėžio komunalininkas“, AB „Vilniaus paukštynas“.

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorė Violeta Cereška dėkoja taip pat RKC darbuotojams ir RKC skyrių administratoriams bei darbuotojams už tokio puikaus renginio organizavimą ir pagalbą šventės metu.