Linksmi klounai lankė Rudaminos vaikus

Lenkų poetas, pasakų kūrėjas, vertėjas Juljanas Ejsmondas kartą pasakė: „Jei dideliame pasaulyje pritrūktų vaiko šypsenos, tai būtų tamsu ir niūru, tamsiau ir niūriau nei naktį be žvaigždžių ir mėnulio – nepaisant visų saulių, žvaigždžių ir dirbtinių reflektorių. Ši viena maža šypsena nušviečia gyvenimą…“ Remdamasis šiais žodžiais, Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nusprendė nušviesti šios netoli Vilniaus esančios vietovės gyventojų gyvenimą, sukeliant šypseną jų vaikų veiduose.

                      Tarptautinės vaikų dienos, kuri kiekvienais metais yra minima birželio 1 dieną, proga buvo organizuota akcija „Linksmas klounas atvyksta pas Jus!” Šios akcijos metu nepaprastai simpatiški klounai aplankė vietinius vaikus, kurie anksčiau išreiškė norą pamatyti šiuos linksmuolius. Gegužės 29-30 dienomis klounai turėjo daug darbo, nes jų laukė net 70 vaikų.

                      Spalvotais rūbais apsirengę klounai nustebino vaikus ir jų tėvus. Šiomis dienomis Rudaminoje buvo girdimas linksmas juokas. Kadangi klounas visada asocijuojasi mums su labai smagiomis linksmybėmis, geru humoru. Mieli ir simpatiški klounai linksmai visus pasveikino Vaikų dienos proga. Kiekvienas vaikas gavo saldžias dovanas ir mielą dovanėlę. Vaikai nepaprastai džiaugėsi. Šis klounų vizitas išliks ilgai jų atmintyje.

                      Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras nuoširdžiai dėkoja visiems vaikams ir jų tėveliams už dalyvavimą šioje linksmoje akcijoje. RKC ypatingai dėkoja Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą ir vaikams skirtas dovanas.