Kūrybinės dirbtuvės vaikams „Velykinė pintinė“ Rudaminoje

Netrukus švęsime Velykas. Velykos yra viena iš svarbiausių švenčių mūsų kalendoriuje. Pats laikas pradėti joms ruoštis. Nors pasiruošimo darbai kartais pareikalauja iš mūsų didelio įsipareigojimo, verta rasti laiko atsipalaiduoti ir tiesiog šiek tiek sulėtinti tempą. Tam gerai tinka įvairios kūrybinės dirbtuvės, kurių metu turime galimybę pasigaminti gražių papuošimų šventiniam stalui.

Artėjančių Velykų proga, kovo 22 d., Rudaminos kultūros centre vyko kūrybinės dirbtuvės vaikams „Velykinė pintinė“. Šios dirbtuvės sulaukė didelio susidomėjimo. Dalyvavo daugiau nei 20 vaikų. Edukacinį užsiėmimą vedė Melanija Babič, Kamilija Cereška, Evelina Gedrimaitė ir Jelena Chatkevič.

Užsiėmimo metu vaikai ir jų tėveliai iš įvairių medžiagų gamino velykinius krepšelius. Tvyrojo maloni kūrybinė atmosfera. Vaikai noriai pasakojo, kaip Velykos švenčiamos jų namuose, kokių tradicijų laikomasi, kaip puošia savo namus. Dirbtuvių metu pagamintus krepšelius vaikai galėjo parsinešti į namus, kur juos galės panaudoti kaip gražią šventinę dekoraciją.

Organizuotos velykinės dirbtuvės buvo puiki proga parodyti vaikams, koks svarbus yra pasiruošimas šventėms, suteikti unikalią galimybę kūrybiškai pasiruošti šventėms. Dirbtuvės buvo puiki kūrybinė pramoga, kuri suteikė vaikams daug teigiamų emocijų.

Edukacinį užsiėmimą organizavo Rudaminos kultūros centras, vadovaujamas Violetos Cereškos.