Edukacija vaikams ,,Rudens burbulas” Rudaminoje

               Už lango karaliauja auksinis ruduo. Kasdien vis anksčiau temsta. Lauke dažnai lyja. Kai oras nėra palankus veiklai lauke, pasivaikščiojimus galima pakeisti vakarais, praleistais geroje kompanijoje užsiimant malonia ir naudinga veikla. Ruduo gali būti gražus. Verta rasti, kaip paįvairinti rudens vakarus ir nesijaudinti dėl lietaus lauke.

               Lapkričio 26 dieną Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras pakvietė 7-10 metų vaikus į kūrybines dirbtuves „Rudens burbulas“.

               Dirbtuvių metu vaikai galėjo pasinerti į beribį fantazijų pasaulį ir patys pasigaminti rudens dekoracijas. Vaikai su dideliu atsidavimu iš siūlų ir klijų gamino rudens kamuoliuką. Po to jie papuošė šiuos kamuoliukus įvairiais spalvingais lapeliais. Vaikai galėjo parsinešti į namus savo pagamintas dekoracijas ir pradžiuginti savo šeimos narius.

               Nepaprastai įdomų užsiėmimą vedė Melanija Babič, Kamilija Cereška, Viktorija Pročuchanova ir Evelina Giedrimaitė.

               Edukacinio užsiėmimo metu vyravo itin draugiška atmosfera. Visi buvo geros nuotaikos. Vaikai džiaugėsi ne tik galimybe savo rankomis pasidaryti gražią dekoraciją, bet ir pabendrauti su bendraamžiais.

               Organizatoriai be galo džiaugiasi, kad tokia veikla praplėtė vaikų akiratį, suteikė visiems daug malonumo ir suteikė didelę dozę gerų emocijų.

               Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro organizuojamos dirbtuvės – puiki proga šiame itin svetingame kultūros objekte pasislėpti nuo blogo oro, rasti malonią veiklą ir pademonstruoti savo talentus.