Previous
Next

LIAUDIES ŠOKIŲ VAIKŲ GRUPĖ „HAŁAS“

Grupė įkurta 2010 m.

Liaudiškų šokių grupė „Halas“ įkurtas 2010 metais. Šiandien jaunųjų artistų grupė reprezentuoja įvairių Lenkijos regionų tautinius šokius bei Lietuvos liaudies folklorą. Entuziastingų ir energingų liaudies šokių ansamblio „Hałas“ narių pasirodymai puošia įvairius Vilniaus rajono renginius bei festivalius. Šokių grupės įkūrėja, vadovė ir choreografė buvo Marta Svatkovska, nuo 2015 m. šias pareigas vygdo Kristina Voleiko.

REPERTUARAS:

įvairių Lenkijos regionų tautiniai šokiai bei Lietuvos liaudies folkloras.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko   

Previous
Next

VOKALINIS ANSAMBLIS „BOROWIANKA“

Ansamblis įkurtas 1994 m.

Ansamblio „Borowianka“ sudėtyje – 16 dainininkų ir 4 muzikantai. Per 20 savo gyvavimo metų kolektyvas atliko daugybę lenkų, lietuvių, rusų bei baltarusių liaudies dainų. Ansambliečių tikslas – išlaikyti bei skleisti savo kultūrą ir paveldą nepaisant valstybių sienų. Kolektyvo nariai priklauso tautinėms mažumoms, tad siekia sujungti visas kultūras, glūdinčias jų pačių bei Vilnijos krašto gyventojų kraujyje bei širdyse. „Borowianka“ ne kartą dalyvavo Vilniaus rajono, įvairių Lietuvos bei Lenkijos miestų koncertuose, festivaliuose ir šventėse.

REPERTUARAS:

lenkų, baltarusių bei rusų įvairaus žanro dainos.

VADOVAS:

Kazimiež Moroz

VOKALINIS- INSTRUMENTINIS ANSAMBLIS „KRYZYS BAND“

Ansamblis įkurtas 2013 m.

Nors kapela tegyvuoja kelis metus, tačiau jos nariai yra labai patyrę muzikinėje, koncertinėje bei estradinėje veikloje. Muzikai žavisi 70-ųjų metų muzika, tad bando iš naujo ją prikelti ir pristatyti žiūrovams. Kolektyvo nariai viliasi, kad jų pasirodymai džiugina ir linksmina klausytojų širdis bei skatina begalinį norą kartu dainuoti, šokti ir linksmintis. „Kryzys Band“ jau ne kartą dalyvavo įvairiuose Vilniaus rajono ir kitų Lietuvos miestelių renginiuose.

REPERTUARAS:

70-ųjų estradinė muzika.

VADOVAS:

Kazimiež Moroz