Previous slide
Next slide

SENJORŲ IR VIENIŠŲ ŽMONIŲ KLUBAS

Senjorų ir vienišų žmonių klubas buvo įkurtas Mickūnų kultūros centre, kuris yra Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro padalinys.
Tokie klubai tai vieta žmonėms, kurie vis dar kupini aistros ir noro veikti. Kiekvienas aktyvus senjoras ar vienišas žmogus čia ras daug patrauklių užsiėmimų, kurie užpildys jo laisvalaikį. Senjorų klubai yra vietos, kur nėra tokių sąvokų kaip nuobodulys ar vienatvė. Tokių klubų idėja yra integruoti ir remti pagyvenusių žmonių veiklą, o svarbiausia – suteikti jiems gerą kompaniją šalia jų gyvenamosios vietos.
Mickūnų kultūros centras nusprendė suburti senjorus ir vienišus žmones, kad jie galėtų kartu leisti laiką ir nesijaustų vieniši. Mickūniškiai aktyvūs ir noriai dalyvauja įvairiose iniciatyvose. Taigi naujai įkurtas klubas sulaukė didelio pagyvenusių žmonių susidomėjimo. Norą prisijungti prie klubo pareiškė 25 žmonės.
Jau įvyko du Senjorų klubo susirinkimai. Pirmasis susitikimas įvyko vasario 10 d. Senjorai Užgavėnes šventė labai geroje ir draugiškoje atmosferoje. Kitas susitikimas įvyko balandžio 5 d. Tai buvo edukacija – Kiaušinių dekoravimas vašku. Šių susitikimų metu klubo nariai galėjo kartu išgerti kavos, pasikalbėti, padainuoti įvairias dainas.
Klubas turi daug idėjų ir planų. Šiuo momentu yra kuriamas spektaklio scenarijus, kuriame galės dalyvauti klubo nariai ir visi norintys. Klubas planuoja užmegzti bendradarbiavimą su senjorų klubais kituose Vilniaus krašto miesteliuose.
Klubo įkūrėjai tikisi, kad Senjorų ir vienišų žmonių klubo susitikimai Mickūnuose vyks kas mėnesį, o kartais ir dažniau. Tai bus bendras įvairių švenčių minėjimas, edukacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis ar išvykos.
Klube visada yra laukiami nauji žmonės.
VADOVĖ:

                            Aliona Vengrovskaja

KONTAKTAI:

                             +370 60 577 569