RUDAMINOS KULTŪROS CENTRO
MICKŪNŲ SKYRIUS

Mes esame isikūrę Mickūnų miestelyje, šalia bažnyčios, o mūsų bažnyčia dažnai vadinama ,,Maža Katedra", tad rasti mus nėra sunku. Pastatas nedidelis, bet jaukus, turintis salę ir sceną, kur mes šokame, dainuojame irmielai leidžiame laiką.

Tikslai

Planuojame toliau skatinti gyventojų susidomėjimą kultūra. toliau tęsti savo tradicijas ir organizuoti daugiau koncertų, minėjimų, edukacinių užsiėmimų orientuotų į mūsų gyventojus. 

Planuojame pliesti senjorų klubo ratą, pritraukti dar daugiau vaikų ir jaunimo į kultūros centro veiklą bei gyvenimą. 

Edukacijos

Nuolat yra organizuojamos edukacijos. Vertiname bendradarbiavimą su gimnazijomis ir lopšeliais-darželiais. 

Previous slide
Next slide
Džiaugiuosi, kad turime labai aktyvius senjorus. Gyventojai aktyviai dalyvauja organizuojamoje veikloje. Bendradarbiaujame ne tik su vietinėmis įstaigomis, bet ir kitais RKC skyriais. Pažadame didinti kultūros centro veiklos efektyvumą, skatinti jaunimą dar aktyviau dalyvauti mūsų kultūriniame gyvenime.
Aliona Vengrovskaja
Skyriaus administratorė
Previous slide
Next slide

SENJORŲ IR VIENIŠŲ ŽMONIŲ KLUBAS

Senjorų ir vienišų žmonių klubas buvo įkurtas Mickūnų kultūros centre, kuris yra Rudaminos kultūros centro padalinys.
Tokie klubai tai vieta žmonėms, kurie vis dar kupini aistros ir noro veikti. Kiekvienas aktyvus senjoras ar vienišas žmogus čia ras daug patrauklių užsiėmimų, kurie užpildys jo laisvalaikį. Senjorų klubai yra vietos, kur nėra tokių sąvokų kaip nuobodulys ar vienatvė. Tokių klubų idėja yra integruoti ir remti pagyvenusių žmonių veiklą, o svarbiausia – suteikti jiems gerą kompaniją šalia jų gyvenamosios vietos.
Mickūnų kultūros centras nusprendė suburti senjorus ir vienišus žmones, kad jie galėtų kartu leisti laiką ir nesijaustų vieniši. Mickūniškiai aktyvūs ir noriai dalyvauja įvairiose iniciatyvose. Taigi naujai įkurtas klubas sulaukė didelio pagyvenusių žmonių susidomėjimo. Norą prisijungti prie klubo pareiškė 25 žmonės.
Jau įvyko du Senjorų klubo susirinkimai. Pirmasis susitikimas įvyko vasario 10 d. Senjorai Užgavėnes šventė labai geroje ir draugiškoje atmosferoje. Kitas susitikimas įvyko balandžio 5 d. Tai buvo edukacija – Kiaušinių dekoravimas vašku. Šių susitikimų metu klubo nariai galėjo kartu išgerti kavos, pasikalbėti, padainuoti įvairias dainas.
Klubas turi daug idėjų ir planų. Šiuo momentu yra kuriamas spektaklio scenarijus, kuriame galės dalyvauti klubo nariai ir visi norintys. Klubas planuoja užmegzti bendradarbiavimą su senjorų klubais kituose Vilniaus krašto miesteliuose.
Klubo įkūrėjai tikisi, kad Senjorų ir vienišų žmonių klubo susitikimai Mickūnuose vyks kas mėnesį, o kartais ir dažniau. Tai bus bendras įvairių švenčių minėjimas, edukacijos, susitikimai su įdomiais žmonėmis ar išvykos.
Klube visada yra laukiami nauji žmonės.
VADOVĖ:

                            Aliona Vengrovskaja

KONTAKTAI:

                             +370 60 577 569

RKC Mickūnų skyriaus kontaktai

Adresas: Mokyklos g. 6B, Mickūnų k., Vilniaus rajonas, Lietuva (Kaip mus rasti?)
Darbo laikas: II-V 11:00-20:00, VI 11:00-18:45
Pietų pertrauka: 15:00-15:45

Administratorė: Aliona Vengrovskaja
Telefono numeris:+370 60577569
Elektroninis paštas: mickunai@rudaminoskultura.lt

Meno kolektyvai

Previous slide
Next slide

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „ISKRY”

Šokių kolektyvas „Iskry“ įsikūrė 2014 metais. Kolektyvą sudaro jaunimas iš Mickūnų miestelio ir aplinkinių kaimų, daugiausiai tai buvę/esami Mickūnų gimnazijos moksleiviai.

Šokių kolektyvo „Iskry“ poros dalyvauja šokių turnyruose ir laimi prizines vietas. 2016 metais viena iš porų (Božena Čepulkovska ir Tomaš Kirkevič) laimėjo I vietą 3-iame lenkiškų tautinių šokių turnyre „O Palmę Wileńszczyzny“.

Didžiausi šokių kolektyvo pasiekimai – tai 2015 metais iškovota I vieta šokių kolektyvų konkurse „Rytmy Wileńszczyzny” ir III vieta Lenkijoje, Varšuvoje pirmą kartą vykusiame polonezo konkurse.

Šokių kolektyvas „Iskry“ šoka lenkų liaudies šokius, savo repertuare turi taip pat lietuviško, Vilnijai būdingo folkloro. Speciali šokių kolektyvo sukurta programa „Wileńskie Kaziuki” yra ypatingai mėgiama žiūrovų. „Iskry“ su šia programa aplankė daug Lenkijos miestų, tarp jų Zgežą, Gožuvą, Stargardą 2016 metais, Dobre Miasto ir Jezioranus 2017 m.

Kasmet šokių kolektyvas „Iskry“ dalyvauja rajono organizuojamose šventėse, tarp jų derliaus šventėje, joninių ir žolinių šventėse ir patriotiniuose minėjimuose.

VADOVĖ:

Beata Bužinska

KONTAKTAI:

+370 65 280 662

Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS „PRZYJACIELE“

Ansamblis „Przyjaciele“ veikia nuo 2011 metų. Ansamblio įkūrėjas yra Edvard Tomaševič. Nuo 2016 metų, gruodžio mėnesio ansamblis yra oficialiai užregistruotas RKC Mickūnų kultūros skyriaus centre, nuo šiol grupės vadovas ir muzikinis vadovas yra Henrik Boguševič.

2016 metų spalio mėnesį ansambliui sukako 5 metai. Grupę sudaro 14 žmonių, 10 moterų ir 4 vyrai. Grupės nariai yra nuo 50 metų, bet su mielu noru priimtu į savo ratą ir jaunesnių žmonių, ansamblis plečiasi ir visada maloniai laukia norinčių prie jų prisijungti. Ansamblis džiugina mus vis naujomis dainomis bei turtingu repertuaru. Dainuoja ne tik liaudiškas dainas, bet ir patriotines, bažnytines ir religines. Tai pat stengiasi mus pradžiuginti eilėraštukais arba trumpom istorijom. Ansamblis „Przyjaciele“ dainuoja ne tik lenkiškai, lietuviškai, rusiškai, baltarusiškai, bet ir ukrainietiškai. Grupė yra žinoma ne tik Vilniaus rajone, bet tai pat kitose rajonuose ir Lenkijoje. Ansamblis ne vieną kartą yra koncertavęs Lenkijoje. 

VADOVAS:

Henrik Boguševič

KONTAKTAI: 

+370 68 364 151