ZUJŪNŲ SKYRIUS
Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS ,,KRESOWY PŁOMIEŃ

Vokalinis kolektyvas „Kresowy płomień” buvo įkurtas 2002 m. rugsėjo 25 d. Zujūnų gyventojų iniciatyva – būtent jie ir sudaro pagrindinę kolektyvo dalį.

Atlikėjai aktyviai dalyvauja organizuojamuose renginiuose, turi nemažai apdovanojimų. Dažnai koncertavo Lenkijoje, Lietuvoje dalyvavo festivaliuose „Kwiaty Polskie“, „Ciebie, Boże, Wysławiamy”, „Pieśń znad Wilii”, eisenose, rajoninėse derliaus šventėse.

Kolektyvo dalyviai ne tik aktyviai dalyvauja renginiuose, bet ir patys juos organizuoja – Užgavėnės, derliaus šventės, Valentino dienos šventės, autoriniai vakarai, kalėdiniai koncertai, mugės.
Savo veikla stengiasi propaguoti bei saugoti lenkų kultūrą Lietuvoje. Kolektyvo repertuaras susideda iš lenkų ir lietuvių liaudies, religinių bei šiuolaikinių kūrinių.

VADOVĖ:

Ilona Jurevič

KONTAKTAI: 

+37068654579
ilonajur@gmail.com

 

FOLKLORO ANSAMBLIS „VERDENĖ“

Folkloro  ansamblis „Verdenė“ susikūrė 1987 metais. Grupės nariai, trokštantys mokytis ir plėtoti senąsias lietuviškas tradicijas, savo kūryboje ypač akcentuoja svarbius šeimos gyvenimo įvykius. Per ansamblio gyvavimo laikotarpį sukauptas solidus repertuaras – apie 1000 senųjų dainų (dzūkų ir aukštaičių kalendorinės švenčių, vestuvinės, meilės, darbo dainos, sutartinės), 50 patriotinių-tautinių, virš 25 romansų, 10–15 giesmių, šokta daugiau nei 40 ratelių bei šokių. Kolektyvo nariai ne tik dainuoja, bet ir groja skudučiais, dūdelėmis, kanklėmis. Ansamblis dalyvauja daugelyje renginių, be to, pats dažnai organizuoja kalendorinių, valstybinių švenčių minėjimus. Kasmet, pradedant 1992 m., kolektyvas dalyvauja folkloro festivalyje „Skamba skamba kankliai“, taip pat koncertuoja ne tik įvairiuose Lietuvos kampeliuose, bet ir užsienyje – Lenkijoje, Baltarusijoje, Olandijoje.

VADOVĖ:

Rasa Kauzonaitė

KONTAKTAI: 

+37064741963

rasa.kauzonaite@gmail.com

 
.

VYRŲ VOKALINIS ANSAMBLIS

,,SENI DRAUGAI“

1960 m. rugsėjo mėnesį Buivydiškių žemės ūkio technikumo dėstytojai susibūrė į kvartetą, kuriam vadovavo Algis Vaitkus. Po metų kvartetas peraugo į ansamblį ir per 18 metų laikotarpį dalyvavo gausybėje apžiūrų, įvairiuose renginiuose, konkursuose, radijo ir televizijos laidose. 1996 m. ansambliui vadovauti pradėjo dabartinis vadovas, kompozitorius Petras Garšva, harmonizavęs, aranžavęs bei kūręs daugelį ansamblio atliekamų dainų. Vadovaujant P. Garšvai laimėta ne viena prizinė vieta: televizijos laidose, „Sidabrinių balsų“ konkurse, respublikinių švenčių minėjimuose. Vokalinis ansamblis „Seni draugai“ dažnai koncertuoja įvairiuose renginiuose ir bažnytinėse pamaldose.

VADOVAS:

Petras Garšva

KONTAKTAI:

+370 615 52062

 petrasg2@gmail.com