ŠOKIŲ KOLEKTYVAS ,,MALWY”
Previous slide
Next slide

 

„Gali šokti visur,  jei  šoki iš širdies“ – taip apie save kalba šokėjos iš šokių kolektyvo  „Malwy“ veikiančio prie Marijampolio kultūros centro. Šokių grupės ,,Malwy” nares jungia meilė šokiui. Grupės manymu, šokis turi svarbią reikšmę aplinkai, moko tolerantiškumo, pagarbos, meilės žmonėms ir tėvynei, įkvepia. Kolektyvo įkūrėja ir choreografė yra Kristina Voleiko.

Kolektyvo narės jaučiasi kaip viena šeima, jas jungia meilė šokiui. Repeticijos vyksta du kartus per savaitę Marijampolio daugiafunkciniame kultūros centre. Apart repeticijų ir koncertų šokių kolektyvo narės mėgsta organizuoti edukacinius užsiėmimus, tokie susitikimai labai suartina kolektyvą.

Originalūs kostiumai ir šokių meniškumas – tai šokių kolektyvo „Malwy“ išskirtinumas, kuris visada žavi ir užburia ne tik vietinius gyventojus, bet ir konkursų bei festivalių žiūrovus.

Kolektyvo repertuaras yra labai turtingas ir įvairus – nuo liaudies iki šiuolaikinės muzikos. „Malwy“ koncertuoja įvairiuose Vilniaus, Šalčininkų ir Trakų rajonų šventėse ir konkursuose Lenkijoje bei Latvijoje.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru