RUKAINIŲ SKYRIUS

TEATRO STUDIJA „KULFON“

Vaidybinė grupė „Kulfon“ susibūrė 2000 metais. Grupės repertuare vyrauja lėlių spektakliai. „Kulfon“ yra ne kartą laimėjęs teatrų peržiūrose – konkursuose nugalėtojo vardą. Kolektyvas ruošia vaidinimus įvairioms progoms – religinėms ir kitoms šventėms.

VADOVĖ:

Helena Bakulo

KONTAKTAI: 

+37068524533

helena.muzeum@gmail.com

.

VAIKŲ VOKALINIS ANSAMBLIS „LINKSMOSIOS NATELĖS“

Mūsų ansamblio pradžių pradžia prasidėjo 2016 m. vasarą. Būtent ta vasara subūrė vaikus iš Rukainių  į puikų ansamblį, žaviu pavadinimu  ,,Linksmosios natelės“. Ansamblio jaunieji dalyviai yra draugiški, energingi, trykšta gera nuotaika ir optimizmu, mėgsta per dainą perteikti gerus įspūdžius ir nuotaiką kitiems.

   Mūsų  besišypsantis kolektyvas atlieka įvairaus pobūdžio ir tematikos dainas: patriotines ir vaikiškas pop daineles bei bažnytines giesmes. Ansamblis dažnai labai noriai dalyvavo įvairiuose koncertuose, minėjimuose. Kiekvienas klausytojas turės galimybę ne tik išgirsti dainą, bet ir pasidžiaugti jaunais, linksmais veidukais. Grupės didžiausias noras – dainuoti ir dovanoti jaunų sielų džiaugsmą.

VADOVĖ:

Vanda Maslovska

KONTAKTAI: 

+37060672265

maslowskawanda@gmail.com

.

VOKALINIS ANSAMBLIS „ECHO“

Ansamblio įkūrimo metai 2002. Pradžioje kolektyvas veikė be pavadinimo, pavadinimą gavo tik 2017 metais.. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose koncertuose ir turėjo nemažai laimėjimų.

Šiuo metu ansamblis veikia naujame bendruomenės centre Rukainiuose. Ansamblis yra išskirtinis, nes jame dainuoja suaugę ir vaikai, moterys ir vyrai.

Repertuarą sudaro liaudies, estradinės ir bažnytinės giesmės lenkų, lietuvių ir rusų kalbomis.

Kolektyvas dalyvavo festivalyje „Kwiaty Polskie“, Vilniaus rajono derliaus šventėje, Joninių šventėje Rudaminoje, Lenkijoje mieste Zgiež šventėje „Kaziuk Zgierski“, dalyvauja vietiniuose renginiuose

VADOVĖ:

Sergej Zarščikov

KONTAKTAI: 

+37067290471  

sv.kupidon@gmail.com