Previous slide
Next slide

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „KROPELKI“ 

Šokio kolektyvas „Kropelki” veikia Marijampolio kultūros centre nuo 1998 metų.  Kolektyvo įkūrėja buvo Kristina Skolznieva, o daugiau nei 17 metų artistine globėja ir choreografe yra Kristina Voleiko.

Šokio kolektyvas „Kropelki” turi 3 amžiaus grupes. Kolektyvo repertuaras yra įvairus, kurį sudaro ne tik lenkų ir lietuvių liaudies šokiai, bet ir stilizuoti kitų pasaulio tautų šokiai.

„Kropelki” aktyviai dalyvauja visuose renginiuose, kurių ėmėsi Marijampolio kultūros namai. Taip pat dalyvauja lauko renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, labdaros koncertuose ir kituose artistiniuose renginiuose.

Kolektyve labai svarbi yra draugystė, tarpusavio pagarba ir meilė šokiui. Taip pat svarbu yra žinoti, kad siekiant kažko reikia tai daryti su aistra, širdimi ir atsidavimu. Vyriausia merginų grupė kiekvienais metais įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi, kas yra susiję su įgūdžių lavinimu ir artistiškumo lygio pakėlimu. Mažiausia kolektyvo grupė noriai pažina lenkiškus šokius ir liaudiškus žaidimus. Kasmet daugėja asmenų, norinčių šokti kolektyve. “Kropelki” daug keliauja ir turi daug pažįstamų, o savo džiaugsmu dalijasi su kitais. Vadovės tikslas yra įkvėpti meilę folklorui, atrasti šokio svarbą kultūriniame visuomenės gyvenime.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru

Previous slide
Next slide

ŠOKIŲ KOLEKTYVAS „MALWY“ 

„Gali šokti visur, jei šoki iš širdies” taip apie save sako šokėjos iš šokių kolektyvo  „Malwy” veikiančio prie Marijampolio kultūros centro. Šokių grupes „Malwy” narės – tai devynios gražios ponios. Kolektyvo įkūrėja ir choreografė yra Kristina Voleiko. Kolektyvas susibūrė 2011 m. balandžio pradžioje, o jau tais pačiai metais gegužės mėnesį turėjo  pirmą savo koncertą Mariampolio kaime šeimos dienos proga. Ir taip viskas  prasidėjo… Originalūs kostiumai, kuriuos  siūna už savo lėšas, šokių meniškumas  visą tai moka sužadinti susižavėjimą ne tik per vietinius koncertus savo regiono žiūrovams, bet taip pat per konkursus i festivalius.  Repertuaras yra labai turtingas ir įvairus – nuo liaudies muzikos iki šiuolaikinės muzikos, kuris yra labai artimas šių laikų auditorijai. Šokis turi svarbią reikšmę aplinkai, moko tolerancijos vienas kitam, meilės žmonėms ir tėvynei, įkvepia mintis. „Malwy” koncertavo įvairiose Vilniaus, Šalčininkų ir Trakų rajono miesteliuose . Kiekvienais metais turi labai daug koncertų.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru

Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS „KORZYŚĆ“

Ansamblis įkurtas 2012 metais. Kolektyvas sėkmingai dalyvauja įvariuose muzikiniuose konkursuose bei koncertuoja Vilniaus rajone („Polskie kwiaty“, RKC ir t.t.). Apart festivalių Lietuvoje, ansamblis taip pat dalyvavo Kaziuko Mugėje Lenkijoje.

VADOVAS:

Viktor Garlukovič

KONTAKTAI:

+37065209901

viktorianas.58@mail.ru

Previous slide
Next slide

VOKALINIS ANSAMBLIS „HARMONIJA“

„Harmonija” – daugiatautis Vilnijos krašto kolektyvas, kurį sudaro lenkės, lietuvės, rusės. Ansamblis įkurtas 1986 m.  Kolektyvo repertuare aranžuotos liaudies ir originalios kompozitorių dainos, kalėdinės giesmės ir romansai, dainos apie mamą ir populiarūs šliageriai įvairiomis kalbomis.

VADOVĖ:

Agnieška Bobin

KONTAKTAI: 

+37068419830

agnieska.bobin@gmail.com