Previous
Next

Šokio kolektyvas „Kropelki” veikia Marijampolio kultūros centre nuo 1998 metų.  Kolektyvo įkūrėja buvo Kristina Skolznieva, o daugiau nei 15 metų artistine globėja ir choreografe yra Kristina Voleiko.

Šokio kolektyvas „Kropelki” turi 3 amžiaus grupes. Kolektyvo repertuaras yra įvairus, kurį sudaro ne tik lenkų ir lietuvių liaudies šokiai, bet ir stilizuoti kitų pasaulio tautų šokiai.

„Kropelki” aktyviai dalyvauja visuose renginiuose, kurių ėmėsi Marijampolio kultūros namai. Taip pat dalyvauja lauko renginiuose, tarptautiniuose festivaliuose, labdaros koncertuose ir kituose artistiniuose renginiuose.

Kolektyve labai svarbi yra draugystė, tarpusavio pagarba ir meilė šokiui. Taip pat svarbu yra žinoti, kad siekiant kažko reikia tai daryti su aistra, širdimi ir atsidavimu. Vyriausia merginų grupė kiekvienais metais įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi, kas yra susiję su įgūdžių lavinimu ir artistiškumo lygio pakėlimu. Mažiausia kolektyvo grupė noriai pažina lenkiškus šokius ir liaudiškus žaidimus. Kasmet daugėja asmenų, norinčių šokti kolektyve. “Kropelki” daug keliauja ir turi daug pažįstamų, o savo džiaugsmu dalijasi su kitais. Vadovės tikslas yra įkvėpti meilę folklorui, atrasti šokio svarbą kultūriniame visuomenės gyvenime.

VADOVĖ:

Kristina Voleiko

KONTAKTAI:

+37064671630

krysienka999@mail.ru