Previous
Next

Šokių kolektyvas „Iskry“ įsikūrė 2014 metais. Kolektyvą sudaro jaunimas iš Mickūnų miestelio ir aplinkinių kaimų, daugiausiai tai buvę/esami Mickūnų gimnazijos moksleiviai.

Šokių kolektyvo „Iskry“ poros dalyvauja šokių turnyruose ir laimi prizines vietas. 2016 metais viena iš porų (Božena Čepulkovska ir Tomaš Kirkevič) laimėjo I vietą 3-iame lenkiškų tautinių šokių turnyre „O Palmę Wileńszczyzny“.

Didžiausi šokių kolektyvo pasiekimai – tai 2015 metais iškovota I vieta šokių kolektyvų konkurse „Rytmy Wileńszczyzny” ir III vieta Lenkijoje, Varšuvoje pirmą kartą vykusiame polonezo konkurse.

Šokių kolektyvas „Iskry“ šoka lenkų liaudies šokius, savo repertuare turi taip pat lietuviško, Vilnijai būdingo folkloro. Speciali šokių kolektyvo sukurta programa „Wileńskie Kaziuki” yra ypatingai mėgiama žiūrovų. „Iskry“ su šia programa aplankė daug Lenkijos miestų, tarp jų Zgežą, Gožuvą, Stargardą 2016 metais, Dobre Miasto ir Jezioranus 2017 m.

Kasmet šokių kolektyvas „Iskry“ dalyvauja rajono organizuojamose šventėse, tarp jų derliaus šventėje, joninių ir žolinių šventėse ir patriotiniuose minėjimuose.

VADOVĖ:

Beata Bužinska

KONTAKTAI:

+370 65 280 662